Troyes Denetim ve Danışmanlık Ltd.Şti.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret217959
Site Haritası

Ekibimiz

Zübeyir Ülger

Zübeyir ÜLGER - YMM

1975 yılında Ankara ‘da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 1996 yılından itibaren muhasebe ve vergi konularında çeşitli şirketlerde görev aldıktan sonra 2002 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanını alarak çalışmalarına devam etmiştir. 2009-2010 yıllarında Amerika ve Belçika da mesleki faaliyetlerle ilgili araştırmalar yapmış ve 2007 yılında faaliyete giren Troyes Denetim Danışmanlık Ltd.Şti.’nin kurucu ortaklarından biri olmuştur. Dış Ticaret, Bilirkişilik, Vergi Uygulamaları, Vergi Hukuku konularında sertifikalara sahip olmakla birlikte 2013 yılında da SPK Bağımsız Denetim Lisansı almaya hak kazanmıştır. Çeşitli gazete ve dergilerde yayınlanan makaleleri ve köşe yazıları bulunmaktadır. Dış ticaret, KDV iadeleri, vergi incelemeleri ve vergi davalarındaki başarısı ile tanınmakta olan Zübeyir ÜLGER birçok kurum, kuruluş ve şirketlerde eğitmen olarak çalışmalarda bulunmaktadır.


Hasan Önder Güven

Hasan Önder GÜVEN - SMMM

1983 yılında İzmir ‘de doğmuştur. İlk ve Orta Öğretimini Ankara da tamamladıktan sonra 2005 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. 2009 yılında SMMM olmuştur. Troyes Denetim Danışmalık Ltd. Şti.’nin kurucu ortaklarından biri olan Hasan Önder GÜVEN, aynı zamanda Murat Eğitim Kurumlarında Ekonomi, Maliye, Muhasebe Denetimi, Mali Analiz ve Türk Vergi Sistemi konularında dersler vermektedir. SPK Bağımsız Denetim Lisans sahibi olan Hasan Önder GÜVEN, denetçi kimliğinin yanı sıra çeşitli kurumlarca düzenlenen eğitim seminerlerinde eğitici olarak da görev almaktadır.


Elvan Aydoğdu

Elvan AYDOĞDU - SMMM

1983 yılında Ankara’da doğmuştur. 2002 Yılında Gazi Üniversitesi Muhasebe bölümünü, 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlamıştır. 2005 yılında meslek hayatına atılmış olup,   gerekli sınavları başarıyla geçerek 2010 yılında SMMM unvanını almıştır. Halen Troyes Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti.’nde ve Ülger Mali Müşavirlik Bürosu bünyesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmalarına devam eden Elvan AYDOĞDU aynı zamanda denetçi olarak görev yapmaktadır.


Ayşe Gedikçi

Ayşe TÜFEKÇİ - SMMM

1987 yılında Kastamonu ’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara ’da tamamlamıştır. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Gümüşhane Meslek Yüksek Okulu Muhasebe bölümünden, 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Mesleki eğitim ve seminerlerle ilgili birçok sertifika sahibi olan Ayşe TÜFEKCİ, 2008 yılında Troyes Denetim Danışmanlık Ltd. Şti. ‘nde meslek hayatına başlamış olup halen Zübeyir Ülger mali müşavirlik bürosunda Mali Müşavir olarak  çalışmalarına devam etmektedir.


Ayhan Ülger

Ayhan ÜLGER - SMMM

1986 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk ve Orta Öğretimini Ankara da tamamlamış olup 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Mesleğe erken yaşlarda başlayıp deneyimi ve tecrübesi ile yükselip Troyes Denetim ve Danışmalık Ltd. Şti. ’ne Genel Müdür olarak atanıp mesleğin bilincinde yenilikleri yakından takip ederek, mesleki uygulamalar konusunda eğitimleri koordine etmektedir.


Bahriye Şen

Bahriye ŞEN - SMMM  

1979 yılında Zonguldak da doğmuştur. İlk orta ve lise tahsilini Zonguldak ta tamamlamış olup, 1999 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi ve sonrası Anadolu üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. İş hukuku, personel mevzuatı ve sosyal güvenlik konularında sertifikalara sahip olup, İK, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili çeşitli seminerlere katıldı. 2001 yılında SMMM-Zübeyir Ülger Mali Müşavirlik bürosunda işe başlamış olup halen Troyes Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. bünyesinde Mali Müşavir ve Genel Koordinatör olarak çalışmalarına devam etmektedir.


Emrah Ülger

Emrah ÜLGER - TTK UZMANI

1988 yılı Ankara doğumlu. İlk ve Orta Öğretimini Ankara da tamamladı. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünü 2013 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü tamamlamıştır. 2007 yılından itibaren SMMM Zübeyir ÜLGER ’in yanında çalışmaktadır. İşlem denetiminin gerektirdiği konularda tecrübe sahibi olup Şirket ve Şahıs firmalarının kuruluş işlemleri, kapasite raporları, sanayi sicil belgeleri konularında çalışmaktadır.


Abdullah ŞEN - OFİSBOY

1970 yılında Ordu Perşembe’de doğmuştur. Balaman lisesi mezunudur. Askerliğini 1990/91 yılında Cumhurbaşkanlığı Muhafız alayında yapmıştır. Uzunca süre farklı firmalarda güvenlik görevlisi olarak çalışmıştır. 2012 yılında Troyes Denetim ve Danışmanlık Ltd. Şti. ve Ülger Mali Müşavirlik bünyesinde Güvenlik Görevlisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.