Hakkımızda

TROYES DENETİM ve DANIŞMANLIK ile iş dünyasındaki zorlukları bir bir aşın, hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşın.

Çözüm Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz!

TROYES DENETİM ve DANIŞMANLIK, iş dünyasının karşılaştığı zorluklara çözüm üretmeyi amaçlayan bir danışmanlık firmasıdır. Kurulduğumuz günden bu yana, firmalara ve bireylere, mali yapıdan dış ticarete, iş kanunlarından muhasebe denetimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, yerel ve uluslararası platformlarda edindikleri bilgi birikimiyle, her daim yanınızdadır. Bağımsızlık ve profesyonellik ilkeleriyle hareket ederek, sizlere en uygun çözüm yöntemlerini sunmaktayız.

Misyonumuz; üretim ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların verimliliğini ve karlılığını artırmak, iş yüklerini hafifletmektir. Vizyonumuz ise; doğruluk ve dürüstlük prensiplerine bağlı kalarak, hızlı ve sonuç odaklı çalışmalarımızla sektörde akla gelen ilk firma olmaktır.

Misyonumuz

Üretim ve hizmet sektörlerinin gelişimine aktif olarak katkıda bulunmak. İş dünyasının karşılaştığı zorlukları, bilgi birikimimiz ve uzmanlıkla aşarak, firmaların prodüktivite ve rantabilitesini artırmak. Müşteri odaklı, bağımsız ve objektif bir yaklaşımla, tüm danışmanlık ve denetim ihtiyaçlarında yanlarında olmak.

Vizyonumuz

Dürüstlük, doğruluk ve profesyonellik ilkeleri çerçevesinde, sektörde lider danışmanlık firması olmak. Hızlı ve sonuç odaklı çözüm yöntemlerimizle, iş dünyasında karşılaşılan her türlü soruna yanıt vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Akla gelen ilk ve en güvenilir danışmanlık firması olmak.

Ekibimiz

Her biri kendi dalında uzmanlaşmış ekibimizle, danışmanlık ve denetimde mükemmeliyet için çalışıyoruz. Ekibimizi yakından tanıyın.

 

Zübeyir ÜLGER

Kurucu & YMM

İsim Soyisim

Buraya unvan gelecek

İsim Soyisim

Buraya unvan gelecek